Péče o pleť

Zde najdete stručné informace o jednotlivých ošetření.

Péče proti pigmentovým skvrnám

Tato péče je zaměřena na redukci pigmentových skvrn. Vhodná je od podzimu do jara (září až květen) a ideálně se provádí formou kúry (3-6 ošetření v salonu každé 2 týdny). Kúra se dělá po dobu maximálně 3 měsíců, pak je vhodné udělat alespoň 6 týdnů pauzu.

Aby výsledek byl ještě intenzivnější, doporučíme vhodnou domácí péči.

Detoxikační péče

Vyhlazuje, zpevňuje, detoxikuje, zklidňuje hypersenzitivní pokožku, zmírňuje zarudnutí, redukuje tvorbu kožního mazu a odmašťuje.

Můžete si ji dopřát formou kůry 3-5 návštěv každé 2 týdny, kdy dodá Vaší pleti šťavnatost po suchém létě nebo šedivé zimě.

Intenzivní hydratační péče

Ideální péče pro pleť postrádající hydrataci. Péči ocení zralá pleť, dehydrovaná pleť s viditelnými známkami stárnutí nebo pleť s mimickými a statickými vráskami.

Tajemství věčného mládí

Chcete zpomalit stárnutí? Vyzkoušejte tuto péči ideální pro zralou, dehydrovanou pleť. Pokud působí Vaše pleť unaveně nebo máte tzv. "kuřáckou pleť ", tak je pro Vás toto ošetření tou pravou volbou.

Antiakné deluxe

Trápí Vás akné, kuperózní či citlivější pleť ? Dopřejte si péči, která zklidní podrážděnou pokožku a urychlí hojení. Dále zmírňuje tzv. "lesknoucí se pleť ", čistí a zmírňuje zarudnutí, snižuje tvorbu akné a sjednocuje pleť.

Antiaging deluxe

Máte zralou pleť ? Chcete redukovat již vzniklé vrásky a předejít tvorbě nových vrásek? Chcete své pleti dodat přirozený lifting, zpevnit kontury a relaxovat a uvolnit ztuhlé svaly v obličeji?

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, toto ošetření je pro Vás to pravé.

Chemický peeling

Ideální péče od podzimu do jara. Omlazuje, rozjasňuje a regeneruje pleť. Odstraňuje odumřelé buňky a má vliv na redukci pigmentových skvrn. Vyhlazuje jemné vrásky, podporuje léčbu akné a vzniklých jizviček, sjednocuje tón pleti a zpevňuje povadlou pleť.

Po aplikaci se pleť může jemně olupovat (až cca týden po aplikaci). Tento efekt je běžný, protože dochází k obměně svrchní pokožky. Pleť bude omlazená, zjemněná, vyhlazená a sjednocená.