Ultrazvuková špachtle

     Jedinečný přístroj, který spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, ale i face-liftingu. Tato ultrazvuková špachtle je určená pro všechny typy pleti.

Co všechno Vám nabízí ultrazvuková špachtle?

Tyto špachtle jsou v některých státech tak běžné, jako u nás odličovací tampony.
Čepelí je nerezový nůž, který osciluje a tak jemně klouže po povrchu kůže, čímž bezbolestně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Díky vibraci uvolňuje v pokožce přebytečné tuky, oleje, špínu a veškerý buněčný odpad z pórů. Pokožka tak nabude jasnější a zdravější vzhled bez zarudnutí či podráždění.

     Ultrazvuková špachtle je velmi dobrým pomocníkem nejen při hloubkobem čištění pleti, ale i při podpoře metabolismu pokožky. Mnohé zákaznice si nemohou vynachválit její schopnost vmasírovat do pokožky různé krémy, séra nebo gely, čímž se jejich účinek několikanásobně zvyšuje.

Hlavní funkce ultrazvukové špachtle:

  1. Vyčistí do hloubky ztvrdlou a zrohovatělou kůži
  2. Sníží melanin a tím vybělí pokožku
  3. Vyhladí malé vrásky a pleti dodá mladistvý vzhled
  4. Zlepší krevní oběh v pokožce a zvýší lymfatický metabolismus
  5. Dodá pleti svěžest a navrací její přirozenou barvu
  6. Urychlí vstřebávání výživy

Ultrazvuk

     Tato moderní, účinná,šetrná a bezbolestná metoda nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti. Po ošetření je pleť jasnější, bez červených skvrn. Navíc je toto ošetření vhodné i pro velmi citlivou pleť či pleť s kuperózou. Díky možnosti použití barevného světla je toto čištění vhodné i pro problematickou pleť.

     Ultrazvuk používáme u ošetření kosmeceutiky Larens k zapracování kolagenu, který se díky tomu dostane ještě hloubeji do pokožky a jeho účinek je o to intenzivnější.