Kosmetická masáž a mikromasáž

Kosmetická masáž obličeje a dekoltu

      Kosmetická masáž obličeje a dekoltu patří mezi nejpříjemnější a nejúčinnější úkony.

     Pravidelnou masáží lze oddálit stárnutí pleti, dodáme pleti výživu a hydrataci, zpomaluje se tvorba vrásek, uvolníme napětí svalů v obličeji a tím dosáhneme zjemnění výrazu v obličeji.

     Kosmetickou masáží působíme na obrovské množství nervových zakončení v obličeji, dochází k velkému relaxačnímu účinku centrální nervové soustavy, obličeje i celého těla. Masáží obličeje, která probíhá v absolutním klidu, působíme na oběhový systém, zlepšuje se prokrvení a zajistíme tak pleti lepší přísun živin.
     Touto masáží docílíme odstranění povrchových zrohovatělých vrstev kůže, kožní buňky jsou tak lépe vyživovány, pokožka se stává vláčnější, pevnější, pružnější.
     Masáží se uvolňují mazové a potní žlázy, zlepšuje se látková výměna a upravuje tvorba tuku.


Mikromasáž

     Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže. Naše oči a náš zrak jsou nenahraditelné a vyžadují tu nejlepší péči. Životní styl – schopnost pracovat, číst, sportovat, řídit auto, pracovat na počítači – to vše závisí na zdravých očích. Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje, je velice citlivé a je poznamenáno věkem, únavou a stresem.Oči prezentují celkovou duševní a fyzickou kondici. S tím souvisí skutečnost, že se do popředí dostává především prevence. Důležité jsou i návštěvy očního lékaře a v kosmetických salonech mikromasáže očí.
     

     Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje se nitrooční tlak a tím se posiluje zrak a dochází k lepšímu zprůchodnění dutin.

Posiluje se obočí, které během let klesá a hlavně se výrazně promastí a prokrví kůže, která oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Masáž napomáhá vyplavovat toxiny, které jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje se obnova buněk a zabraňuje se ztrátě pokožky. Zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy.
     

     Masáž se skládá z jemných tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s jemným mírným tlakem. Výsledný efekt je viditelný již po první proceduře. Pokožka v okolí očí je pevnější, vypnutější a hladší.

Masáž je vhodná i pro muže, kteří tráví většinu dne na cestách za volantem.
     

     Po této masáži, která je velmi příjemná se budete cítit báječně odpočinuti a překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit…

 

     Nedoporučuje se při šedém a zeleném zákulu a při zánětech očí.