PEDIKÚRA

Naše nohy si zaslouží důkladnou péči, a proto bychom měli jednou měsíčně navštívit pedikérku. Pedikérka odbornou prací zklidní otlaky, oživí krevní oběh a upraví nehty, může vyřešit puchýře, kuří oka a mozoly.
Pedikúra zajišťuje dobrou službu nohou v dalších letech, proto nezapomínejte, že prevence je lepší než léčba.

Pedikúra může být provedena na sucho nebo na mokro. Kouzlo mokré pedikúry spočívá v tom, že při lázni relaxujete a nohy odpočívají. Sůl také vyčistí nohy od nečistot a zároveň částečně dezinfikuje. Lázeň si u suché pedikúry neužijete.

ZÁKLADNÍ pedikúra CND SPA/FOOTLOGIX:

- příprava, dezinfekční lázeň, změkčení kalusů a otlaků, odlakování, úprava nehtů a nehtové ploténky, odstranění kalusů a otlaků, péče o pokožku

SPA pedikúra (60min.):

- příprava, dezinfekce, lázeň, změkčení kalusů a otlaků, odlakování, úprava nehtů a nehtové ploténky, odstranění kalusů a otlaků, peeling, maska, jemná masáž

Další služby k pedikúře:

CND Shellac lakování/CND Vinylux lakování/CND Creative play

Footlogix

první a jediná pedikúrní péče s pěnovou řadou PEDICEUTICALS, kterou vyvinula Katharin von Gavel, jedna z předních autorit v oblasti podiatrie v Severní Americe a skutečná průkopnice v péči o nohy.

Patentovaná technologie Dermal Infusion Technology umožňuje proniknutí bioaktivních a hydratujících složek do hlubších vrstev pokožky a poskytuje transformativní výsledky. Díky pěnové formuli dodávají produkty ingredience do pokožky během několika vteřin. 

  • BEZ OKLUZE: nevytváří neprůchodný a nepropustný film, tedy nebrání přirozené funci pokožky.
  • NEMASTNÉ: ponožky i obuv můžete obléci ihned po aplikaci pěny, nezničí ani kompresní punčochy.
  • HYGIENICKÉ: aplikátory mají uzavřený systém, který brání proniknutí vzduchu a bakterií do produktu a tím chrání před kontaminací a umožňují tak antibatreiální dávkování.
  • EFEKTIVNÍ: pečuje o problematickou pokožku a chrání pleť před infekcemi.
  • SCHVÁLENÉ: ošetření pro diabetiky schválené předními podiatry po celé Evropě a Severní Americe.