Nehtová modeláž

Prvních pár hodin po modeláži, někdy i celý den můžete mít pocit, že jsou vaše nehty těžší nebo budete mít necitlivé prsty a nehty. Při Vaší první návštěvě nehtového studia doporučujeme tzv. „přirozenou délku nehtů“ - zaručuje delší trvanlivost a spokojenost se službou za kterou zaplatíte.

V našem studiu nabízíme modeláž 

- LED gelem
- LED akrygelem / skelným vláknem v gelu
- CND Shellac / CND Creative Play gellak
 

Rozdíl mezi nimi?

Gelové nehty jsou pružné, tedy vhodnější pro křehčí nehty. Celkově nehty nezatěžují tolik, jako akryl. Pokud gel nedrží, pak je vhodné zkusit akrygel/skelné vlákno, který spojuje pružnost gelu a pevnost akrylu. 

Pokud máte odpor k pilování nebo chcete využít možnost bez broušení přírodního nehtu, pak zvolte CND Shellac/Creative Play gellak, je to výborná volba pro ty z Vás, které chcete posilu pro své přírodní nehty po dobu 2 - 3 týdnů (dle kvality přírodních nehtů). O shellacu více zde: CND SHELLAC


DESATERO SPRÁVNÉ PÉČE O VAŠE NEHTY

1. Při úklidu použijte gumové rukavice s bavlněnou vložkou, např. na mytí okenních rámů

2. POZOR na intenzivní tlak na některé nehty opět při úklidu

3. Naučte se brát veškeré věci plochou prstů (bříšky) a ne špičkami nehtů

4. Při otevírání a zavírání šuplíků, skříní a dveří, využijte klouby prstů

5. Při obouvání – použijte obouvátko, na to bylo vynalezeno (ne Vaše nehty!)

6. POZOR u auta na: otevírání dveří, tankování, upravování sedadel, otevírání kapoty vozu, údržby auta, odstraňování námrazy, na těžko dostupné předměty v nebezpečných skulinkách, si pomáhejte pevnějšími nástroji

7. V ZIMNÍM OBDOBÍ noste dostatečně teplé rukavice, aby byly ochráněny Vaše nehty, bez rukavic hmota namrzá a stává se tak křehčí!

8. V LETNÍM OBDOBÍ se ruce více potí, také se více koupete, častěji si myjete ruce, proto je přilnavost materiálu ohrožena více, než jindy.

9. POZOR v sauně mohou nehty pálit, rychle se zahřejí na teplotu v místnosti

10. Nehty neustále rostou, proto se včas objednejte na doplnění max. po 3 - 4 týdnech.