Havajská masáž Lomi Lomi

    Tato masáž, která je označovaná za perlu mezi masážemi, se také jinak nazývá "laskavé ruce". Lomi Lomi je předávána z generace na generaci a je zaměřena na fyzickou i psychickou stránku člověka. Délka masáže je zhruba 90 minut a je dobré si poté už nic neplánovat a užívat si relax. Při masáži se důkladně uvolní záda, nohy a ruce. 
    
    A co masáž umí? Při masáži dochází ke zvýšenému proudění energie v těle a v důsledku toho dochází k odstranění fyzických, mentálních nebo energetických blokád a dochází k hluboké relaxaci a harmonizaci organismu,
    Odstraňuje napětí ve svalech, zvyšuje pohybové schonposti, uvolňuje svalové napětí a kloubní spojení. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Zlepšuje veškeré vnitřní procesy. Uvolňuje stres a napětí. Zlepšuje neurologické problémy a imunitní systém. Detoxikuje organismus a umocňuje pocity klidu a pohody. Ideální pro ty z vás, kteří řeší nejzásadnější otázky svého osobního i profesního života, protože se dokážete rychle a snadněji rozhodnout. 
    
    Kdy masáž není vhodná? Masáž není vhodná při jakýchkoliv akutních problémech (rýma, nachlazení, různé akutní bolesti, záněty, apod.). Po operacích a úrazech je nutno počkat alespoň 8 týdnů. Masáž se dále nedoporučuje při kožních problémech, u otevřených ran a popálenin. Vyloučena je u křečových žil a trombóz. Vhodná není ani v těhotenství. U onkologických onemocněních je zcela vyloučena (pouze s písemným svolením ošetřujícího lékaře). U pacientů s roztroušenou sklerózou je nutno vyčkat alespoň 8 týdnů po atace.