Vitamin C 100 kapslí                              

100 % rostlinné extrakty

 

SLOŽENÍ:

 • Extrakt z aceroly lysé (Barbadoské třešně) - obsah 25% vitamínu C – 120 mg
 • Extrakt z rakytníku řešetlákového - obsah 40% vitamínu C – 100 mg
 • Extrakt z šípků - obsah 70% vitamínu C – 186 mg
 • Rybí želatina, bramborový škrob (proti hrudkové činidlo) 

Jedna kapsle obsahuje 200 mg Vitamínu C, 250% doporučené denní dávky.

PŮSOBENÍ:

 • přispívá k tvorbě kolagenu tím, že stimuluje procesy vzniku kolagenu pro zajištění správné funkce vlásečnic, kůže, dásní, zubů, kostí a chrupavek
 • snížení únavy a vyčerpanosti
 • udržení správného metabolizmu a energetických funkcí
 • správné fungování nervové soustavy
 • správné fungování imunitního systému
 • správné psychické funkce
 • ochranu buněk před oxidačním stresem
 • regeneraci redukované formy vitamínu E
 • zvyšuje vstřebávání železa.

DALŠÍ INFORMACE NA STRÁNKÁCH VÝROBCE ZDE

_______________________________________________________________

 

Good Life 30 kapslí                                

Doplněk stravy s nezanedbatelným významem pro obnovu energetických zásob v těle. Jedinečná kompozice NUTRIVI Good Life zahrnuje výtažky z pečlivě vybraných rostlin, které mají díky společnému synergickému působení blahodárný vliv na posílení vitality organismu. Níže uvádíme popis potvrzených účinků jednotlivých složek přípravku NUTRIVI Good Life.

Spirulina- mikrořasy, které se vyznačují velmi vysokým obsahem plnohodnotné bílkoviny. Spirulina je bohatá na esenciální mastné kyseliny omega-3 a omega-6, zejména na gama-linolenovou kyselinu. Obsahuje také kyseliny alfa-linolenovou, kyselinu linolovou, kyselinu eikosapentaenovou (EPA), dokosahexaenovou kyselinu (DHA). Spirulina představuje zdroj lehce vstřebatelných vitamínů (A, E, C), jakož i bohatý zdroj minerálních látek, jako jsou draslík, vápník, selen, mangan, chrom.

Paprika (Capsicum annum)- bohatá na vitamíny (zejména na vitamín C a beta-karoten) a minerální soli (draslík, vápník). Zlepšuje trávení, pomáhá snižovat krevní tlak a pomáhá chránit před kardiovaskulárním onemocněním. Polyfenoly v ní obsažené pomáhají odstranit volné radikály, které urychlují proces stárnutí organismu.

Kurkuma (Kurkumovník dlouhý - Curcuma longa)- pozitivně ovlivňuje trávení, dodává tělu látky nezbytné pro život. Kurkumin a jeho deriváty v ní obsažené mají silné antibakteriální, antivirové a protiplísňové vlastnosti. Snižuje hladinu cholesterolu a glukózy, může pomáhat v prevenci rakoviny, zmírňuje žaludeční nevolnost.

Zázvor (Zingiber officinale) - rostlina, která je vysoce ceněna pro své léčivé vlastnosti - snižuje hladinu cholesterolu a krevní tlak, má analgetické a protizánětlivé účinky, ničí viry a pomáhá při hubnutí. Zvyšuje koncentraci i duševní výkonnost.

Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea L.) - obnovuje vnitřní rovnováhu organismu, díky čemuž zvyšuje jeho odolnost vůči chorobám. Stimuluje sexuální vitalitu. Odbourává stres, zabraňuje poruchám srdečního rytmu (arytmie), zmenšuje lokální nedokrevnost (ischémie), upravuje krevní tlak. Výrazně zvyšuje účinnost cvičení, snižuje únavu, zlepšuje celkový duševní a fyzický stav, zvyšuje odolnost, umožňuje efektivní využití metabolických rezerv.

Česnek (Allium) - obsahuje přírodní antioxidanty. Antibakteriální účinek česneku může pomáhat v prevenci rakoviny. Jeho stroužky obsahují velkou koncentraci síry, flavonoidů a selenu. Česnek je známé přírodní antibiotikum a kromě toho má i protiplísňové účinky.

Pepř (Piper nigrum) - obsahuje velké množství fenolů, díky čemuž patří k silným antioxidantem. Zahřívá a dezinfikuje, ale i zmírňuje horečku a nachlazení. Pomáhá při migréně a příznivě ovlivňuje látkovou přeměnu.

Synefrin - patří k skupině přírodních stimulátorů a látek podporujících hubnutí. Získává se z hořkého pomeranče. Synefrin jemně stimuluje, snižuje chuť k jídlu, podporuje spalování kalorií.

DALŠÍ INFORMACE NA STRÁNKÁCH VÝROBCE ZDE

_______________________________________________________________

 

Revicoll Omega Plus 120 kapslí             

Zdraví a kondice závisí na rovnováze, která vládne v našem organismu. Tzv. oxidační stres vzniká v důsledku narušení rovnováhy mezi škodlivými volnými radikály a antioxidanty, které je likvidují.

Hlavní faktory, které způsobují oxidační stres, jsou:

 • nevyvážená strava
 • stres a nepravidelný životný styl
 • cigaretový kouř
 • znečištěné životní prostředí
 • UV záření

Oxidační stres vede k značnému zhoršení kondice organismu, oslabení imunitního systému a odráží se i na stavu naší pokožky.

Doplněk stravy Nutrivi Revicoll Omega Plus dokonale zmírňuje uvedené problémy organismu.

Hlavní složkou doplňku stravy Nutrivi Revicoll Omega Plus je kromě rybího oleje, který je mimořádně bohatý na nenasycené omega mastné kyseliny, i lyofilizát rybího kolagenu a rybích aminokyselin.

Kolagen je jedna z nejdůležitějších bílkovin v lidském organismu – představuje hlavní bílkovinu pojivové tkáně. Je mimořádně odolná vůči roztahování a představuje hlavní stavební prvek šlach. Odpovídá za pružnost pokožky. Úbytek kolagenu z kůže způsobuje vznik vrásek v důsledku stárnutí. Kolagen v krystalické podobě vyplňuje i oční rohovku.

Výzkumy Nutrivi Revicoll Omega Plus prokazují, že tento doplněk stravy obsahuje aminokyseliny, které jsou důležité pro zdraví a představují součást mnoha bílkovin, nezbytných pro udržení normálních funkcí organismu. Nutrivi Revicoll Omega Plus obsahuje mimořádně důležité aminokyseliny ze skupiny BCAA (rozvětvené aminokyselinové řetězce) např. valin, arginin. Tyto chemické látky se v lidském organismu nesyntetizují, a proto je potřebné je přijímat v potravě. 

Omega 3 mastná kyselina, obsažená v tomto doplňku stravy, představuje zdroj nenasycených mastných kyselin EPA a DHA ve velmi vysoké a jedinečné koncentraci. Je prokázané, že užívání Omega-3 mastných kyselin má příznivý vliv na srdečně-cévní systém.  Jejich zvýšený příjem ve stravě působí na snižování hladiny škodlivého  LDL cholesterolu a triglyceridů a zároveň na zvyšování hladiny prospěšného HDL cholesterolu. Snižuje též nadměrnou srážlivost krve, a tak chrání srdce a cévní systém.

Vitamín A obsažený v tomto produktu pomáhá zachovat zdravou pokožku a ovlivňuje udržení normálního stavu sliznic. Vitamín A navíc pomáhá zachovat dobrý zrak.

Přídavek vitamínu D napomáhá správnému vstřebávání vápníku a fosforu a udržování správné hladiny vápníku v krvi. Účastní se na procesech, jejichž účelem je udržovat zdravé kosti a zuby i normální svalovou činnost.

Kombinace dvou vitamínů:  A a D, podporuje normální činnost imunitního systému a sehrává důležitou úlohu v procesu dělení buněk.

DALŠÍ INFORMACE NA STRÁNKÁCH VÝROBCE ZDE

_______________________________________________________________

 

Intenzivní kúra Peptide Power Drink 2 x 330ml  

Účinky pravidelné konzumace:

 • Dodává stavební látky potřebné pro organismus (zabezpečuje příjem aminokyselin, které jsou nepostradatelné pro obnovu kolagenu, například v kloubech, chrupavkách, kůži a jiných orgánech)
 • Působí antibakteriálně
 • Má protizánětlivý účinek
 • Mírní bolest
 • Posiluje obranyschopnost organismua pomáhápři nachlazení
 • Zpomaluje aktivitu enzymů odpovídajících za stárnutí (metaloproteináz)
 • Zvyšuje elasticitu a hydrataci kůže
 • Zabraňuje vzniku vrásek a pigmentových skvrn
 • Je zdrojem antioxidantů chránících buňky
 • Posiluje vlasy a nehty
 • Zpomaluje procesy stárnutí kůže, kostí, kloubů, cév a jiných orgánů
 • Posiluje klouby, podporuje regeneraci chrupavkové tkáně

DALŠÍ INFORMACE NA STRÁNKÁCH VÝROBCE ZDE