Lifting eye

    Šetrné a účinné pošetření očního okolí za použití přípravku Syn Ake s výtažky hadího jedu. Ošetření je podpořeno masáží očního okolí. 
 
  • POPIS
Krém k ošetření okolí očí s velmi bohatým složením, s komplexem přírodních peptidů a výtažkem hadího jedu. Uvolňuje a inhibuje svalové křeče, čímž zabraňuje tvorbě a prohlubování vrásek. Účinkuje na principu vyrovnávání mikro stahů a takto potlačuje mimické vrásky. Perfektně hydratuje, liftinguje a vypíná pleť, která je následně pružná a dokonale vyhlazená. Kombinace vitamínu E a Eyeserylu znamená konec tmavých kruhů pod očima a také zmírnění otoků. Krém okamžitě vrací pleti odpočinutý a zdravý vzhled.
 
Aktivní složky
 
Biopeptide Complex - Obsahuje jedinečnou kombinaci oligo- a polypeptidů, které zaručují okamžitou a dlouhodobou hydrataci všech vrstev kůže a také zabraňují ochabování pokožky. Peptidy slouží k přenosu aktivních látek do hloubky kůže, výsledkem je hloubkově vyživená pokožka, pružné a pevné tělo a také vyplnění rýh a nerovností. Mají energetizující vlastnosti, stimulují buňky kůže k tvorbě kolagenu a elastinu. Pomáhají bojovat proti pigmentovým skvrnám, rozjasňují a vyrovnávají barvu pleti.
 
Syn ake – složka se vyznačuje výbornými vyhlazujícími a protivráskovými vlastnostmi, specializuje se na boj proti mimickým vráskám. Uvolňuje svalové buňky, má okamžitý účinek a přináší dlouhodobé efekty.
 
Eyeseryl – složka má neocenitelné vlastnosti v boji proti otokům očního okolí. Zpomaluje stárnutí pleti. Podporuje odplavování přebytečné tekutiny z těla - její zadržování způsobuje otoky a váčky pod očima.
 
Pepha–tight ® - obsahuje výtažek získaný z mikrořas (Nannochloropsis Oculata) v kombinaci s jemnou frakcí polysacharidů. Složky obsažené v řasách snadno pronikají přes pokožku a dosahují k jejím hlubším vrstvám. Výtažek z mikrořas obsahuje 46 různých druhů minerálů, stopových prvků a vitamínů a také mnohé proteinové látky, které mají intenzivní hydratační, regenerační a posilující účinek.
 
Squalen – látka, která hloubkově vyživuje kůži a prodlužuje účinky vitaminů A a E a koenzymu Q10. Jeho vlastnostem vděčíme také za intenzivní hydrataci a okysličení pokožky, redukci jizev po akné i zpomalení tvorby vrásek a pigmentových skvrn.
 
Bambucké maslo (Karité) – přírodní máslo získávané z bambuckého stromu. Je bohatým zdrojem esenciálních mastných kyselin a také vitamínů A, E a F. Zlepšuje hydrataci, pružnost a hladkost pokožky. Dodává pleti zdravý a zářivý vzhled. Dodatečně tvoří dokonalou ochranu proti nepříznivým účinkům vnějšího prostředí a ÚV záření. Má posilující a vyživující vliv na pokožku.
 
Centella asiatica (Pupečník asijský) – látka, která stimuluje krevní oběh, pozitivně ovlivňuje odolnost cév. Zmenšuje otoky, má intenzivní antiseptický a protizánětlivý účinek. Kromě toho stimuluje buňky k tvorbě kolagenu, podporuje rychlejší regeneraci a také zvyšuje pružnost vláken pojivové tkáně.
 
d-Panthenol – známý také jako vitamín B5 je přirozeně se vyskytující složka pokožky a vlasů. Jeho přítomnost je nezbytná pro jejich správný vývoj a růst. Tato látka příznivě ovlivňuje snížení ztráty vody a stimulaci buněčného dělení, urychluje proces obnovy epitelu a mírní podráždění.
 
Olivový olej – mimořádné vlastnosti olivového oleje způsobují, že jeho vlivem se pokožka stává hladkou, hebkou a vyživenou. Poměrně vysoká dávka vitaminu F, kterou obsahuje, podporuje obnovu přirozené lipidové bariéry pleti, čímž ji chrání před nadměrnou ztrátou vlhkosti. Představuje bohatý zdroj antioxidantů a také chrání pokožku před škodlivými vlivy UV záření.
 
Vitamín E - odborníky nazývaný „elixír mládí“. Vyznačuje se intenzivním antioxidačním účinkem. Chrání lipidovou vrstvu epitelu, zlepšuje prokrvení pokožky, podporuje léčbu akné a seboroické dermatitidy, zajišťuje stabilizaci a příslušnou propustnost buněčných membrán. Vyživuje pokožku, neutralizuje nepříznivý vliv ÚV záření. Má protizánětlivé a stahující účinky, zvyšuje pružnost spojovacího tkáně. Vyhlazuje a hydratuje pokožku. Jeho nedostatek způsobuje rohovatění a předčasné stárnutí pokožky a zhoršuje hojení poranění.
 
Alantoin - složka, která stimuluje dělení a růst buněk. Charakterizuje se protizánětlivým, zmírňujícím a hydratačním účinkem. Vyhlazuje a změkčuje pleť, jemně odstraňuje odumřelé buňky vrchní vrstvy kůže a uvolňuje póry. Pomáhá udržovat správnou úroveň hydratace pleti vytvořením na jejím povrchu přirozené bariéry, která zabraňuje ztrátě vody.
 
Účinky
 
viditelný a okamžitý efekt již po prvním ošetření
zastaven proces stárnutí kůže
vyhlazení již existujících vrásek
intenzivní hydratace
redukce kruhů pod očima
intenzivní hydratace a rozjasnění pleti
viditelná redukce otoků očního okolí
zaistenie pocitu liftingu pleti
zvýšenie pružnosti
 
Způsob používání
 
Naneste malé množství krému na pokožku okolo očí a na víčka. Aplikujte 2-krát denně – ráno a večer.