CUCCIO wellness manikúra

CUCCIO Naturalé je zcela unikátní řada přípravků vyrobených z léčivých bylin, organicky pěstovaného ovoce a mořských produktů. Tento komplexní systém péče o ruce byl vyvinutý v Toskánském regionu slunné Itálie a stimuluje přirozenou regenerační schopnost pokožky, její hydrataci a elasticitu. Dnes je Cuccio Naturalé používáno v nejprestižnějších salónech po celém světě.  Životním posláním firmy Cuccio Naturalé je vyvíjet produkty vysoké kvality za skvělou cenu tak, aby manikérky a majitelé salónů byli schopní zdokonalit systém péče o zákazníka a poskytnout zákazníkům to nejlepší.

CUCCIO express manikúra je výbornou volbou pro ty, kteří nemají čas nebo chtějí mít rychle upravené ruce. Tato wellness služba se hodí také jako doplněk při nehtové modeláži. Z běžné modeláže se rázem stane požitek, který si zamilujete

CUCCIO PARADISO manikúra je určena těm nejnáročnějším, Zažijete relaxační požitek zahrnující voňavé spa esence, uklidňující regenerační lázeň, peeling, masku, anti.oxidační péči, revitalizaci a hydrataci.

CUCCIO Youth manikúra je wellness služba pro omlazení rukou. Přírodní voňavá kosmetika Cuccio zajistí luxusní požitek, okamžité uvolnění rukou jejich hydrataci, zjemnění a elasticitu. Odejdete s rukama dítěte. Luxusní manikúru si dopřejte aspoň jednou za měsíc. Pomoci relaxační manikúry se vašim rukám a nehtům dostane potřební péče.