Soukromé lekce / Individuální trénink

V našem studiu nabízíme individuální lekce cvičení, které mohou být zaměřeny na rehabilitaci nebo osobní trénink (využití desky flowin, závěsného systému Multitrainer od inSPORTline, overballů, ...).

Pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem a máte zájem o lekce rehabilitační, lze dohodnout konzultaci s fyzioterapeutkou, která Vám doporučí, jaké cvičení je pro Vás vhodné. Pokud Váš zdravotní stav nedovolí individuální rehab cvičení, může Vám fyzioterapeutka zajistit nejprve rehabilitace v nemocnici. Poté, po odborném posouzení, lze přejít k nám na individuální rehabilitace.

PRAVIDLA:

  • Na základě telefonické omluvy či potvrzené sms osobním trenérem před tréninkem je lekce zrušena s možností náhradního termínu - platba je přesunuta na další trénink.

  • Pozdní příchod klienta není možné v rámci tréninku nahradit, čas určený pro individuální trénink je přesně vymezen na základě dohody plánovaného tréniku klienta a osobního trenéra.

  • Pozdní příchod trenéra je chápán jako samozřejmé prodloužení klientovy lekce.

  • Pokud se klient "necítí dobře", může být při příchodu trénink zrušen s ohledem na klientovo zdraví. Toto je na posouzení a dohodě klienta s trenérem.

  • Pokud se vám při cvičení cokoliv nelíbí, oznamte to svému trenérovi, aby vám mohl postup vysvětlit či své metody změnit tak, aby vám bylo cvičení příjemné.

Domluvit hodiny je možné telefonicky na čísle 734 831 008 nebo osobně ve studiu.